Herkesin sıklıkla sorduğu Steam hesabım kaç TL eder? Steam oyunlarına şu ana kadar ne kadar harcadınız? Steam hesap satışı yasak mı? İşte Steam hesap değeri öğrenme yolu.

Steam hesabım ne kadar eder?” Yıllardır steamda oyun oynayan ve artık oyun sayıları çift basamaklı haneleri geçmiş oyuncuların merak ettiği konulardan biri.

Üçüncü parti web siteleri, algoritmaları kullanarak PC oyun kütüphanenizin değerini hesaplanılabiliniyor. Tek yapmanız gereken Steam hesabınıza giriş yapmak. Steam kullanıcılarının hesaplarının değerini ölçmelerine yardımcı olan sitelerden biri SteamDB. Yalnızca Profili Düzenle – Gizlilik Ayarlarım – Profilim ve Oyun Detayları altından herkese açık olarak ayarlamayı unutmayın.

Steam hesap değeri öğrenme için kullanlan SteamCalculator’ın sağladığı bilgilere göre, ortalama bir Steam hesabının değeri; 1900 dolar.

Steam hesabım kaç TL eder?

  1. SteamDB sitesinde sağ üst köşede “Sign in”e tıklayın.
  2. Steam hesabınızla giriş yapmanız isteyen bir sayfa çıkacak. “Sign in through Steam” butonuna tıklayın.
  3. Steam kullanıcı adı ve parolanızı girerek “Oturum aç”a tıklayın.
  4. İki adımlı doğrulamayı etkinleştirdiyseniz, Steam Guard kodunu girmeniz gerekecektir.
  5. Steam hesabınızın ne kadar ettiğini (en düşük ve en yüksek değer) sağ üt köşeden görebilirsiniz.

Steam hesap satışı yasak mı?

Evet yasak. Valve Steam hesap satışına izin vermiyor. Valve’ın açıklamasına göre, Steam hesabınızı ne satabilirsiniz ne de başka bir kullanıcının hesabını satın alabilirsiniz. Eğer steam herhangi bir hesap satışı fark ederse hemen hesabı kalıcı olarak kitleme hakkına sahip.

Satın aldığınız bir hesap kolayca sizden geri alınabilir yani; dolandırılabilirsiniz.

Yorum Yap