PlayStation Plus’ın Ağustos 2022 oyunları resmi olarak açıklandı.

PlayStation’ın PlayStation Plus abonelik servisi geçtiğimiz ay güncellendi. Her zaman olduğu gibi aylık oyunlar gelmeye devam edecek ve bu ayın özel seçilmiş oyunları belli oldu.

Bu oyunları 2 Ağustos’ta erişime açılacak ve 6 Eylül’e kadar PS Plus kütüphanenize eklerseniz PS Plus aboneliğiniz olduğu sürece oyunları oynayabilirsiniz.

2022 Ağustos PS Plus Oyunları

  • Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 (PS5, PS4)
  • Yakuza: Like a Dragon (PS5, PS4)
  • Little Nightmares (PS4)

Tony Hawk’s™ Pro Skater™ 1 + 2

Tony Hawk’s™ Pro Skater™ 1 + 2 kaykay severlere ve meraklılarına o atmosferi yaşatan güzel müzikleriyle kendisine çeken oyun oldukça sürükleyici ve iyi bir oyun gidiş hattı vardır.

Yakuza: Like a Dragon (PS5, PS4)

Tokyo’daki alt rütbeli bir yakuza ailesinin alt rütbeli bir bireyi olan Ichiban Kasuga, yapmadığı bir suçtan 18 yıl hapis cezası alır. Cezasını tamamlayıp topluma geri dönen Ichiban, dışarıda kendisini bekleyen kimse olmadığını ve en çok saygı duyduğu kişi tarafından klanının yok edildiği haberini alır.
 
Ichiban, toplumda soyutlanmış bir grup insanı kendi tarafına alarak ailesinin ihaneti altında yatan doğruları aramaya ve yaşamını geri kazanmaya karar verir: Yozlaşmış polis Adachi, evsiz eski hemşire Nanba ve görevi uğrunda çabalayan konsomatris Saeko. Birlikte, Yokohama’nın yeraltı dünyası çekişmelerine bulaşırlar ve hiç ummadıkları kahramanlara dönüşebilmeleri için itibar katlarında ilerlemeleri gerekir.

Little Nightmares (PS4)

Yolculukta devam etiikçe, farklı kaçış yolunu bulmak zorunda olan bir hapishaneye ve eğlenecenin ve gizemin etkisi altına aldığı dünyanın en rahatsız edici oyuncak bebek evini keşfet. Hayal gücünün sınırlarını yok etmek için içindeki çocuğu ayağa kaldır ve kaçç! çıkış yolunu bul!

Yorum Yap