Epic Games Store, bu haftanın bedavalarını indirmeye açtı. Mağaza, Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition ve Submerged: Hidden Depths oyunlarının yanı sıra Knockout City için ücretsiz bir paket veriyor.

Epic Games haftalık ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta 33 TL değerindeki Ring of Pain‘i bedelsiz olarak veren mağaza, bu hafta tam üç fırsat sunuyor. Sınırlı bir süre için, Epic Başlatıcısı aracılığıyla Knockout City‘ye giriş yapan oyuncular, ücretsiz Armazillo Paketi kazanacaklar. Bu özel hediye, 1 Eylül’de başlayıp 8 Eylül’de sona eriyor. Velan Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanan oyun, çocukluğumuzun en sevilen oyunlarından yakar topa yepyeni bir yorum getiriyor.

Bir diğer Epic Games ücretsiz oyunu Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition ise 164 TL’lik bir değere sahip. Daha önce de bedava dağıtılan oyun, Lara Croft’un başlangıç hikâyesinin son bölümünü deneyimlemenizi sağlıyor. Amacınız, dünyaya Maya kıyametinden kurtarmak olacak.

Epic Games Ücretsiz Oyunlarını Artık İndirebilirsiniz

Bu haftanın son bedavası olan Submerged: Hidden Depths, heyecan verici bir keşif ve macera deneyimi yaşatıyor. 49 TL değerindeki oyun, batık bir dünyanın güzel kalıntıları arasında tekneyle gezmenizi, etkileşim kurmanızı ve keşfe çıkmanızı sağlıyor.

Yorum Yap