GTA 5 ve Red Dead Redemption 2 İçin Güncelleme Desteği Bitti! GTA 6 MI GELİYOR?

Rockstar Games tarafından yapılan açıklamada, Red Dead Redemption 2, GTA 5 ve GTA Online için güncelleme desteğinin resmi olarak sona erdiğini açıkladı. Oyuncular bunun GTA 6 ya bir işaret olarak yorumladılar.

Rockstar Games, internet sayfasında paylaştığı iki duyuruda Red Dead Redemption II, GTA V ve GTA Online oyunları için artık güncelleme olmayacağını paylaştı.

Rockstar Games, oyunlarda emeği geçen tüm çalışanlarının isimlerine sayfada yer verdi ve çalışanlarına ve bu oyuna destek veren üçüncü taraf ve oyunculara kısaca emeği geçen herkese teşekkür etti.

“Grand Theft Auto V ve Grand Theft Auto Online, küresel ekibimizin uzun yıllar boyunca ortak çabalarını temsil ediyor. 2013’teki orijinal lansmanından günümüze kadar bu oyunlara katkıda bulunan herkese teşekkür etmek ve teşekkür etmek istiyoruz.”

“Red Dead Redemption 2, uzun yıllara ve birden fazla takıma yayılan devasa bir proje oldu ve tüm şirketin bu oyunu dünyaya getirme konusundaki çalışmalarından son derece gurur duyuyoruz. Bu yolda büyük ve küçük katkılarıyla yardımcı olan herkese en içten teşekkürlerimizi sunarız. Oyundan keyif alacağınızı umuyoruz.”

Artık bu oyunları satın almak için en makul zaman olabilir. Artık güncelleme almayacakları için oyunun son halini oynamış olacaksınız.

GTA 5 oyunun Premium Edition sürümü şu anda Steam’de yüzde 63 indirim ile 77,33 TL‘ye satılıyor.

Red dead Redemptionda şuan Steamde yüzde 50 indirim ile 149.50 TL‘ye satılıyor.

Rockstar Games’in eski oyunlardan güncelleme desteğini kesmesi artık onların üzerinde ilgilenmeyeceğine yani farklı projelere odaklanacağını gösteriyor. Bu projelerden herkesin çok beklediği ve akla ilk gelen GTA 6 oluyor. GTA 6 hakkında çok yakın zamanda bir duyuru yapılacaktır.

Yorum Yap